Група компаній «Нова Електрика»

наші можливості та переваги

«Нова Електрика» – це група компаній-однодумців, які працюють на електротехнічному ринку України. Вони дотримуються спільних поглядів на більшість питань ведення бізнесу, об’єднані спільними корпоративними цінностями та мають багаторічний досвід вирішення завдань кінцевого замовника. Саме тому клієнти у всіх регіонах України, як правило, отримують повноцінний сервіс «з одних рук» – незалежно від того, до якої компанії групи «Нова електрика» вони звернулися і яка її спеціалізація.

«Нова Електрика» – це:

Все необхідне для промислової автоматизації та розподілення електроенергії
У програмі поставок — сотні тисяч найменувань продукції від провідних світових виробників (Scneider Electris, AE-technology, ABB, Chint та LAPP Group). Така різноманітність дає Вам повну свободу вибору для реалізації своїх проектів відповідно до Вашого бюджету.

• Головний критерій – надійність
Гарантована якість продукції та перевірена репутація фірми-виробника визначають умови НЕ. Більшість партнерів компанії мають сертифікат ISO 9001. Фірмова гарантія до трьох років на всі типи обладнання при сервісному супроводі.

• Технічна підтримка
Купуючи обладнання у нас, Ви можете бути впевнені у отриманні професійної допомоги на будь-якому етапі реалізації Вашого проекту. Кваліфіковані інженери завжди готові оперативно відповісти на Ваші запитання.

• Складський сервіс та доставка
Маємо склад з постійно поповнюваною номенклатурою обладнання, завдяки чому більшість замовлень виконується в найкоротші терміни. Більше того, Вам не обов’язково приїжджати на склад, продукція може бути доставлена ​​безпосередньо на місце призначення. На Ваше замовлення буде проведена необхідна комплектація нестандартного обладнання, яка забезпечить безперебійну роботу Вашого виробництва.

Співпраця з нами є взаємовигідною та ефективною!