Програма «Партнерство»

Група компаній «Нова Електрика» запрошує до співпраці торгові організації (оптові, оптово-роздрібні, інтернет-магазини), що спеціалізуються на продажу промислового електроустаткування, як Партнери для реалізації низьковольтного електроустаткування в усіх регіонах України.

ВИ НАМ ПІДХОДИТЕ, ЯКЩО:

 1. Ви торгова організація будь-якої форми власності;
 2. Ваша компанія має електротехнічну спеціалізацію;
 3. Ваша компанія має комерційний відділ;
 4. Ви маєте налагоджену систему продажів.

Таким компаніям ми пропонуємо взяти участь у програмі «Партнерство» з максимально вигідними умовами для співпраці. Ми забезпечуємо нашим партнерам індивідуальний підхід до формування цінової політики та програми лояльності, а також право на продаж обладнання ДК «Нова Електрика» у вашому регіоні.

Такі умови дозволять вам отримати максимальну вигоду від продажу!
Для наших Партнерів ми гарантуємо підтримку при первинних переговорах із Замовниками та технічне, маркетингове, рекламне супроводження на всіх етапах роботи з обладнанням.

Широкий асортимент обладнання провідних світових виробників Schneider Electric, A.E. Technology, Lapp Group, Danfoss, SIEMENS, DKS, Rittal, CHINT, EATON, IEK, ABB, Control Technique.
Індивідуальна система знижок, додатковий фінансовий зиск ключовим партнерам (бонуси, акції).
Технічна, переговорна, маркетингова, пряма підтримка на переговорах із важливими для вас замовниками.
Точне виконання термінів постачання, наявність складського запасу «ходових позицій» обладнання, підтримка складу під Партнера.
Технічна підтримка під час проектного обстеження об’єктів ваших замовників, вироблення оптимального технологічного рішення.
Спільна участь у проведенні акцій, спрямованих на розповсюдження нашої продукції та стимулювання продажу, організацію виїзних семінарів для торгових команд на базі партнерів.
Маркетингова підтримка – забезпечення презентаціями та каталогами обладнання, які допоможуть знайти нових замовників.
Гарантований захист проектів за умови їхньої ініціації Партнером.

 • Широкий асортимент обладнання провідних світових виробників Schneider Electric, A.E. Technology, Lapp Group, Danfoss, SIEMENS, DKS, Rittal, CHINT, EATON, IEK, ABB, Control Technique.
 • Індивідуальна система знижок, додатковий фінансовий зиск ключовим партнерам (бонуси, акції).
 • Технічна, переговорна, маркетингова, пряма підтримка на переговорах із важливими для вас замовниками.
 • Точне виконання термінів постачання, наявність складського запасу «ходових позицій» обладнання, підтримка складу під Партнера.
 • Технічна підтримка під час проектного обстеження об’єктів ваших замовників, вироблення оптимального технологічного рішення.
 • Спільна участь у проведенні акцій, спрямованих на розповсюдження нашої продукції та стимулювання продажу, організацію виїзних семінарів для торгових команд на базі партнерів.
 • Маркетингова підтримка – забезпечення презентаціями та каталогами обладнання, які допоможуть знайти нових замовників.
 • Гарантований захист проектів за умови їхньої ініціації Партнером.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПОЛІТИКИ

 • Формування найбільш точної та виграшної комерційної та технічної пропозиції для кожного замовника і в кожній конкретній ситуації.
 • Облік взаємних інтересів та взаємна підтримка у конкурентному середовищі.
 • Максимальне задоволення реальних потреб та бажань Партнера з метою отримання сталого прибутку у короткостроковому та довгостроковому періодах.

І, нарешті, найважливіше:

МИ НЕ ХОЧЕМО ЗАРОБЛЯТИ НА ВАС — МИ ХОЧЕМО ЗАРОБляТИ РАЗОМ З ВАМИ!