Наші бренди

Компанія світового рівня в галузі управління електроенергією – пропонує комплексні рішення для ключових сегментів ринку: цивільного та житлового будівництва, промисловості, енергетики та інфраструктури, центрів обробки даних та мереж. Завдяки рішенням Schneider Electric електроенергія стає безпечнішою, надійнішою, ефективнішою.

Lapp Grouр

Lapp Grouр – це 17 виробничих підприємств, 41 торгова компанія у світі, 100 національних партнерів. Тут працює понад 3000 людей. Компанія Lapp Grouр має власні заводи, де виробляється продукція Lapp Kabel. Близько 40 000 найменувань продукції постачає компанія. Кабелі та проводи розробляють та виготовляють індивідуально для клієнтів, враховуючи специфіку експлуатації та вимоги замовників.

АЕ teсhnolgy

Перетворювачі частоти серії АЕ teсhnolgy мають високі експлуатаційні характеристики завдяки використанню найновіших алгоритмів управління і дозволяють керувати двигуном з високою точністю.

Metal Work

Компанія Metal Work, Італія, спеціалізується на розробці та виробництві пневматичних вузлів та комплектуючих для систем промислової автоматизації. Рік заснування Metal Works – 1967.

ABB

Компанія АББ – провідний постачальник силового обладнання та технологій для електроенергетики, транспорту, інфраструктури та автоматизації виробництва. Група компаній АББ веде бізнес у 100 країнах, та її штат налічує 145 000 людина. Акціями фірми торгують на фондових біржах у Цюріху, Стокгольмі та Нью-Йорку.

Legrand

Легранд Україна пропонує повний комплекс рішень для організації електричної та інформаційної інфраструктур об’єктів промислового, фінансового, комерційного та житлового секторів. Будучи надійним постачальником, чия продукція відповідає високим стандартам європейської якості, компанія надає повний спектр послуг технічного, гарантійного та інформаційного супроводу. Клієнти Legrand отримують професійну підтримку команди фахівців в підготовці і реалізації проектів різного рівня складності.

Schneider Electric

Наша місія полягає в тому, щоб бути вашим цифровим партнером для сталого розвитку та ефективності.​ Ми стимулюємо цифрову трансформацію, інтегруючи провідні світові технологічні процеси та енергетичні технології, продукти, засоби керування, програмне забезпечення та послуги для підключення кінцевої точки до хмари протягом усього життєвого циклу, забезпечуючи інтеграцію управління компанією для будинків, будівель, центрів обробки даних, інфраструктури та промисловості.​